SŠ, ZŠ a MŠ pro sluchově postižené v Olomouci

27.12.2021

Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené v Olomouci na tř. Kosmonautů 4 je už také vybavena čističkami vzduchu Spirion K05B a je po zásluze držitelem nálepky „TOP OBJEKT“, která informuje rodiče o tom, že jejich děti dýchají ve školce čistší vzduch.

Perfektní protiprašná účinnost, antibakteriální filtr i germicidní UV lampa pro snížení přenosu respiračních nemocí mezi dětmi a také zvlhčování vzduchu a to vše v automatickém režimu a další funkce. To je několik důvodů, proč vybavit třídy Mateřské školy čističkami Spirion K05B.

Spirion pomáhá

Značka SPIRION je tady především proto, aby pomáhala čistit vzduch od všech negativních látek, které škodí lidskému zdraví. Ale pomáhat se dá i dobrým skutkem.

Ve spolupráci s Nadačním fondem KAPKA NADĚJE jsme se rozhodli věnovat dvě čističky vzduchu SPIRION K05B na plicní oddělení KLINIKY DĚTSKÉHO LÉKAŘSTVÍ Fakultní nemocnice Ostrava.

Jsme samozřejmě velice rádi, že náš dar byl přijat s tak velkou radostí a bude pomáhat na těch nejvíce exponovaných místech Kliniky.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace