Automatický výrobník vodíkové vody

Automatický výrobník vodíkové vody SPRION FQ01 přístroj, který umí vyrobit z obyčejné vody nebo minerálky nápoj, který velmi dobře pomáhá čistit tělo od škodlivin, které náš organismus každý den zatěžují a jsou příčinou naprosté většiny onemocnění.


elektrolýza vysoký obsah vodíku vír živé vody hygienicky testováno dotykové ovládání snadné čištění teplotně odolný

 

SPIRION FQ01 je automatický generátor vodíkové vody a jiných například minerálních nápojů.

Tento výrobek je opravdovým zdrojem zdraví a očisty Vašeho těla.

Voda, která dává zdraví

Přístroj funguje na principu rozpuštění vody elektrolýzou, což je jev, během kterého se tvoří skupiny vodíkových molekul se záporným nábojem. Upravovaný nápoj neboli Elektrolyt vede přímo k elektrodám, kde dojde k jeho transformaci do relativně stabil-ní podoby. Jedná se o tzv. „strukturální aktivní podobu“ elektrolytu.   Dochází ke změně složení elektrolytu a ORP (oxidačně redukční potenciál) má nyní záporný náboj. Změnila se také molekulární struktura, ale naopak nedošlo ke změně hodnoty pH v chemické struktuře elektrolytu. Díky tomu může výsledný nápoj zpomalit oxidaci. Míra antioxidace závisí na struktuře obohacení elektrolytického roztoku a na síle elektrolýzy.


Dostupnost

SklademCena

21,999.00 Kč

včetně DPH

18,180.99 Kč

bez DPH

Vodíková voda při onkologických onemocněních

Podle Národního institutu pro léčbu rakoviny mohou antioxidanty zpomalit nebo případně zabránit rozvoji rakoviny. Antioxidanty jsou
živiny (vitamíny a minerály), ale také enzymy (bílkoviny ve vašem těle, které pomáhají při chemických reakcích). Předpokládá se, že hrají roli při prevenci vývoje takových chronických onemocnění, jako je rakovina, srdeční onemocnění, mrtvice, Alzheimerova choroba, revmatoidní
artritida a katarakta.

 

Na cukrovku, cholesterol, vysoký krevní tlak

Pravidelné pití vodíkové vody má celkově dobrý vliv na kvalitu krve, na buňky a na jednotlivé orgány.
Pití vodíkové vody má také podle některých studií pozitivní vliv také na cholesterol a na vysoký krevní tlak. Některým diabetikům se snížila hladina krevního cukru již po jednom dni pití vodíkové vody.
U jiných to trvalo o něco déle, ale zlepšení časem přišlo.

 

Na ekzémy

Vodíková voda se osvědčila jako obklady při ekzémech. Užívání vodíkové vody vnitřně je základ, ale navíc je možné na konkrétních místech přikládat obklady namočené do
vodíkové vody.

 

Na lupénku

Vodíková voda se osvědčila též u lupénky. Vnitřní užívání je opět základ, ale i zde se dá zintenzivnit působením vodíku přímo pomocí obkladů z vodíkové vody, které se přikládají na konkrétní místa.

 

Na očistu střev

Dlouhodobé pití vodíkové vody pomáhá k lepšímu stavu a fungování střev. Díky tříměsíční studii se prokázalo zlepšení stavu střev i u lidí s karcinomem střev.

 

Proti zánětům

Vodíková voda má antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti a potlačuje bujení všemožných zánětlivých onemocnění.

 

Pro ochranu mozkových buněk

Vodíková voda je vhodná též pro lidi s Parkinsonovou chorobou, s roztroušenou sklerózou či nastupující demencí. Aktivní vodík obsažený ve vodíkové vodě proniká až do mozku a tam chrání buňky mozku před degenerací.

 

Vodík jako perfektní antioxidant

Vodík je nejmenší molekula a tím i výborný antioxidant a dostane se i na místa, kam se jiné antioxidanty nedostanou. Díky jeho drobným molekulám proniká vodík do buněk celého organismu.

 

Pro dodržování správného pitného režimu

Vodíková voda prostě lépe chutná! Je jemnější, chutnější a tím má člověk chuť vypít více. Díky tomu vodíková voda podporuje pitný režim. To je velmi prospěšné pro všechny věkové skupiny.

 

Oplachování potravin

Nechte ovoce či zeleninu, maso, ryby, 20 minut ve vodíkové vodě pro dekontaminaci toxických látek. Ve vodíkové vodě je možné potraviny také rozmrazovat.

 

Proti stresu a únavě

Velké množství volných radikálů vyčerpává organismus. Stresem je produkováno velké množství volných radikálů. Vodíková voda pomáhá tyto radikály neutralizovat a zastavuje tak řetězovou reakci degenerace.

 

Při fyzické zátěži a sportu

Vodík obsažený ve vodíkové vodě pomáhá při odbourávání kyseliny mléčné, která se vyplavuje po velké zátěži a díky které pak bývají zatuhlé a bolavé svaly. Vodíková voda podporuje lepší výkon při sportu i při těžké manuální práci.

 

Pro koncentraci při učení

Pro zvýšení koncentrace a pro lepší výsledky při studiu je vhodné dodávat větší množství antioxidantů. Vodíková voda obsahuje aktivní vodík, který je velmi kvalitní antioxidant.

 

Pro bdělost a zvýšení pozornosti

Pravidelným pitím vodíkové vody dochází k nárůstu pozornosti a
vědomí a to díky snížení oxidačního stresu a také díky detoxikaci, o kterou se postará aktivní vodík obsažený ve vodě obsažený.

 

Na pigmentové skvrny

Pokud máte pigmentové skvrny (světlé i tmavé) můžou vám po pití vodíkové vody vyblednout, nebo se úplně vytratit.

 

Pro zdravější pleť

Oplachujte si pravidelně pokožku či obličej vodíkovou vodou pro zlepšení kvality pleti. Vodík pronikne do těla i touto formou a pokožku hydratuje.

Přístroj: Generátor vody sycené vodíkem H2
Model: SPIRION FQ01
Výstup: DC 12 V / 2 A
Výkon: 15 W
Hmotnost: 2,7 kg
Objem láhve: 1 500 ml
Rozměry přístroje 210 x 182 x 336 mm
Roměry láhve: 124 x 205 x 250 mm
Rozměry: V 565 x Š 360 x H 195 mm
Teplá/studená voda;: -
Použitý materiál: PC, PP, ABS, titanová elektroda potažená platinou, umělá hmota
Používejte při teplotě: 5–45 °C
Používejte při vlhkosti vzduchu: 25°C vlhkost 80 %
Teplota vody: 5–38 °C
Zdroj: Čistá voda, pitná voda, minerální voda

 

Spirion pomáhá

Značka SPIRION je tady především proto, aby pomáhala čistit vzduch od všech negativních látek, které škodí lidskému zdraví. Ale pomáhat se dá i dobrým skutkem.

Ve spolupráci s Nadačním fondem KAPKA NADĚJE jsme se rozhodli věnovat dvě čističky vzduchu SPIRION K05B na plicní oddělení KLINIKY DĚTSKÉHO LÉKAŘSTVÍ Fakultní nemocnice Ostrava.

Jsme samozřejmě velice rádi, že náš dar byl přijat s tak velkou radostí a bude pomáhat na těch nejvíce exponovaných místech Kliniky.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace