Přírodní osvěžovač vzduchu ANTITABÁK do čističky vzduchu SPIRION K05BPřírodní osvěžovač vzduchu ANTITABÁK do čističky vzduchu SPIRION K05B

ANTITABÁK


Osvěžující kompozice esenciálních olejů rychle osvěžuje a pomáhá odstraňovat pachy nejen z kouření. Zanechává velmi příjemnou citrusovou vůni, která je vhodná při stresu i únavě a napomáhá ke zlepšení nálady.  

Způsob použití: Éterický olej aplikujte přímo do zásobníku na vodu. Počtem střiků ovlivníte intenzitu vnímání aerosolu v místnosti. Nikdy však neaplikujte více jak 25 střiků na jeden plný zásobník vody. Éterický olej se dá používat i volně v místnosti.


Dostupnost

SklademCena

300.00 Kč

včetně DPH

247.93 Kč

bez DPH

Obsahuje:
lemongrass olej, olej růžové dřevo, eukalyptový olej, levandulová silice, citroník, pomerančovník, citronový olej.

Nebezpečí:
Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Zamezte přímému vdechnutí a kontaktu s kůží a očima. Dráždivé. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neskladujte v blízkosti tepelných zdrojů. Hořlavý. Nepoužívat vnitřně.

Složení:
Alcohol Denat, Parfum*, Limonene**, Linalool**, Citral**, Geraniol**, Citronellol**, *směs éterických olejů
**součást éterických olejů

Objem:
50 ml

 

Spirion pomáhá

Značka SPIRION je tady především proto, aby pomáhala čistit vzduch od všech negativních látek, které škodí lidskému zdraví. Ale pomáhat se dá i dobrým skutkem.

Ve spolupráci s Nadačním fondem KAPKA NADĚJE jsme se rozhodli věnovat dvě čističky vzduchu SPIRION K05B na plicní oddělení KLINIKY DĚTSKÉHO LÉKAŘSTVÍ Fakultní nemocnice Ostrava.

Jsme samozřejmě velice rádi, že náš dar byl přijat s tak velkou radostí a bude pomáhat na těch nejvíce exponovaných místech Kliniky.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace