Přírodní osvěžovač vzduchu LITSEA CUBEBA do čističky vzduchu SPIRION K05BPřírodní osvěžovač vzduchu LITSEA CUBEBA do čističky vzduchu SPIRION K05B

LITSEA CUBEBA


Éterický olej z Litsey Cubeby je vhodný při únavě a stresu, pomáhá navodit pocit dobré nálady, harmonizuje mysl a nabíjí novou energii. Podporuje duševní svěžest a aktivuje myšlení. Pročišťuje ovzduší a je vhodný proti bakteriím a plísním.

Způsob použití: Éterický olej aplikujte přímo do zásobníku na vodu. Počtem střiků ovlivníte intenzitu vnímání aerosolu v místnosti. Nikdy však neaplikujte více jak 25 střiků na jeden plný zásobník vody. Éterický olej se dá používat i volně v místnosti.


Dostupnost

SklademCena

300.00 Kč

včetně DPH

247.93 Kč

bez DPH

Složení:
Alcohol Denat, Parfum*, Citral**, Limonene**, Geraniol**, Linalool**, *směs éterických olejů**součást éterických olejů

Nebezpečí:
Litsea Cubeba Oil. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.Složení: Alcohol Denat, Parfum*, Citral**, Limonene**, Geraniol**, Linalool**, *směs éterických olejů**součást éterických olejů

Zamezte přímému vdechnutí a kontaktu s kůží a očima. Dráždivé. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neskladujte v blízkosti tepelných zdrojů. Hořlavý. Nepoužívat vnitřně.

Objem:
50 ml

Spirion pomáhá

Značka SPIRION je tady především proto, aby pomáhala čistit vzduch od všech negativních látek, které škodí lidskému zdraví. Ale pomáhat se dá i dobrým skutkem.

Ve spolupráci s Nadačním fondem KAPKA NADĚJE jsme se rozhodli věnovat dvě čističky vzduchu SPIRION K05B na plicní oddělení KLINIKY DĚTSKÉHO LÉKAŘSTVÍ Fakultní nemocnice Ostrava.

Jsme samozřejmě velice rádi, že náš dar byl přijat s tak velkou radostí a bude pomáhat na těch nejvíce exponovaných místech Kliniky.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace