Sada náhradních filtrů k čističce vzduchu SPIRION K05B


 • Filtr studené katalýzy
 • Filtr s aktivním uhlím
 • Antibakteriální filtr
 • Vysoce účinný HEPA filtr


Dostupnost

SklademCena

1,790.00 Kč

včetně DPH

1,479.34 Kč

bez DPH

1. Filtr studené katalýzy

Katalyzátor působí v normálním prostředí bez vnější pomoci, jako je UV záření, sluneční světlo, vysoká teplota nebo tlak. 

 • Katalyzuje oxidy formaldehydu, amoniaku, benzenu, celkových těkavých organických sloučenin, sirovodíku a jiných škodlivých plynů, které pak rozloží na vodu a oxid uhličitý.
 • Samotný katalyzátor během rozkladu nemění své vlastnosti, proto má dlouhou životnost a může sloužit až 5 let.
 • Katalyzátor je navržen pro styk s potravinami a léčivy. Proto je tento výrobek netoxický, nekorozivní a nehořlavý. Pracuje v normálních podmínkách a produkuje pouze vodu a oxid uhličitý.
 • Katalyzátor lze použít, aby se vypořádal s formaldehydem, amoniakem, benzenem, celkovými těkavými organickými sloučeninami, sirovodíkem a dalšími škodlivými plyny uvolňovanými z překližky, nábytku, tapet, koberců, záclon a přehozů.

2. Filtr s aktivním uhlím

Aktivní uhlí s pórovitým povrchem obsahuje vysoce účinné přísady. Má dobré absorpční vlastnosti, pohlcuje prach.

 

 

3. Antibakteriální filtr

5mikronový filtr s antimikrobiálními látkami dokáže účinně zničit bakterie obsažené ve vzduchu.

 

 

4. Vysoce účinný HEPA filtr

Přesnost HEPA filtru je 0,01-0,3 mikronu. Tento filtr dokáže s 99,7% účinností odfiltrovat částice o velikosti nad 0,3 mikronů. Prach, bakterie, houby, viry, alergeny a další drobné a malé částice nejsou schopny proniknout přes HEPA filtr.

5. Uvolňování aniontů

Ionizátor uvolňuje velké množství aniontů, což vede k tomu, že se kyslík negativně nabije a posbírá kladně nabité částice, jako je polétavý prach, bakterie, viry a kouř. Částice se stanou hustějšími a klesají k zemi. Čím menší je velikost částic, tím vyšší je rychlost zachycení.

 

6. Ultrafialové světlo k účinné sterilizaci vzduchu

Různé bakterie lze zneškodnit ultrafialovým světlem o vlnové délce 365 nm. Germicidní UV lampa slouží k čištění vzduchu a je schopna eliminovat zápach způsobený kouřem a plísní. Navíc produkuje určité množství negativních iontů, které osvěží vzduch v místnosti, přičemž zabrání šíření určitých virů.

7. Zvlhčovač

Přístroj je dodáván s funkcí zvlhčování. V suchém prostředí si můžete zapnout funkci zvlhčování, čímž dojde k:

 1. Zvýšení vlhkosti vzduchu a zlepšení kvality dýchání, účinnému odstranění zatuchlého zápachu způsobeného kouřem a plísní.
 2. Hydrataci pokožky.
 3. Zlepšení metabolismu lidského organizmu, zmírnění napětí a únavy.

Spirion pomáhá

Značka SPIRION je tady především proto, aby pomáhala čistit vzduch od všech negativních látek, které škodí lidskému zdraví. Ale pomáhat se dá i dobrým skutkem.

Ve spolupráci s Nadačním fondem KAPKA NADĚJE jsme se rozhodli věnovat dvě čističky vzduchu SPIRION K05B na plicní oddělení KLINIKY DĚTSKÉHO LÉKAŘSTVÍ Fakultní nemocnice Ostrava.

Jsme samozřejmě velice rádi, že náš dar byl přijat s tak velkou radostí a bude pomáhat na těch nejvíce exponovaných místech Kliniky.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace