Čistička vzduchu SPIRION K05B
Automatický výrobník vodíkové vody SPIRION FQ01

Aktuality/Novinky

27.12.2021
SŠ, ZŠ a MŠ pro sluchově postižené v Olomouci

Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené v Olomouci na tř. Kosmonautů 4 je už také vybavena čističkami vzduchu Spirion K05B a je po zásluze držitelem nálepky „TOP OBJEKT“, která informuje rodiče o tom, že jejich děti dýchají ve školce čistší vzduch.

25.7.2021
Mateřská škola, ul. Nerudova, Bohumín

V této Mateřské škole se čističky vzduchu SPIRION K05B starají o čistý a dobře zvlčený vzduch. V automatickém režimu čistička sama vyhodnotí, jakou intenzitou je potřeba čistit nebo zvlhčovat. Díky tomu není potřeba ji nějak zvlášť obsluhovat ...

25.7.2021
Mateřská škola Bohumín, Čáslavská

Čističky vzduchu SPIRION K05B ve třídách v Mateřské škole na ul. Čáslavská. Zaslouženě je tato školka označena nálepkou „TOP OBJEKT“. Tento odpovědný přístup znamená minimum alergenů, jako jsou prach, pyl, spóry plísní, roztoči ...

Hodnocení SZÚ čističe vzduchu SPIRION model KO5B

O tom, že čistička SPIRION K05B je špičkový výrobek a dokáže vyčistit vzduch opravdu dokonale jsme se přesvědčili i testováním ve Státním Zdravotním Ústavu Praha.

Například výsledek testu protiprašné účinnosti je jasným důkazem: už za dvě hodiny provozu na střední stupeň výkonu byl u těch nejmenších částic o velikosti 0,3 – 0,5 µm pokles o 59,9 – 88,2%, a u částic velikosti 0,5 – 5,0 µm dokonce o 96,5 – 99,4%, což jsou fantastické výsledky.

Zdroj: Státní zdravotní ústav - PROTOKOL č. 1.6/pos/16/18

Protokol SZÚ

Spirion pomáhá

Značka SPIRION je tady především proto, aby pomáhala čistit vzduch od všech negativních látek, které škodí lidskému zdraví. Ale pomáhat se dá i dobrým skutkem.

Ve spolupráci s Nadačním fondem KAPKA NADĚJE jsme se rozhodli věnovat dvě čističky vzduchu SPIRION K05B na plicní oddělení KLINIKY DĚTSKÉHO LÉKAŘSTVÍ Fakultní nemocnice Ostrava.

Jsme samozřejmě velice rádi, že náš dar byl přijat s tak velkou radostí a bude pomáhat na těch nejvíce exponovaných místech Kliniky.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace