Čistička vzduchu SPIRION K05B
Automatický výrobník vodíkové vody SPIRION FQ01

Aktuality/Novinky

20.3.2018
Další MŠ zakoupila čističky vzduchu SPIRION do všech tříd

Mateřská škola v Brně – Slatina na Přemyslově nám. 1 zakoupila čističky vzduchu SPIRION K05B do všech tříd a proto získala ocenění „TOP-OBJEKT“.

7.3.2018
Další mateřská školka v Brně čistí vzduch ve všech třídách

Mateřská škola na Jihomoravském nám. 5 v Brně - Slatina zakoupila čističky vzduchu do všech tříd.

4.3.2018
MŠ v Brně, Jihomoravské nám. 3 dýchá čistější vzduch

Děti, které navštěvují Mateřskou školu na Jihomoravském náměstí 3 v Brně-Slatina už dýchají čistější vzduch.

Hodnocení SZÚ čističe vzduchu SPIRION model KO5B

O tom, že čistička SPIRION K05B je špičkový výrobek a dokáže vyčistit vzduch opravdu dokonale jsme se přesvědčili i testováním ve Státním Zdravotním Ústavu Praha.

Například výsledek testu protiprašné účinnosti je jasným důkazem: už za dvě hodiny provozu na střední stupeň výkonu byl u těch nejmenších částic o velikosti 0,3 – 0,5 µm pokles o 59,9 – 88,2%, a u částic velikosti 0,5 – 5,0 µm dokonce o 96,5 – 99,4%, což jsou fantastické výsledky.

Zdroj: Státní zdravotní ústav - PROTOKOL č. 1.6/pos/16/18

Protokol SZÚ

Spirion pomáhá

Značka SPIRION je tady především proto, aby pomáhala čistit vzduch od všech negativních látek, které škodí lidskému zdraví. Ale pomáhat se dá i dobrým skutkem.

Ve spolupráci s Nadačním fondem KAPKA NADĚJE jsme se rozhodli věnovat dvě čističky vzduchu SPIRION K05B na plicní oddělení KLINIKY DĚTSKÉHO LÉKAŘSTVÍ Fakultní nemocnice Ostrava.

Jsme samozřejmě velice rádi, že náš dar byl přijat s tak velkou radostí a bude pomáhat na těch nejvíce exponovaných místech Kliniky.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace