Sada přírodních osvěžovačů vzduchu do čističky vzduchu SPIRION K05BSada přírodních osvěžovačů vzduchu do čističky vzduchu SPIRION K05B

Sada 3 osvěžovačů: EUCALIPTUS, LITSEA CUBEBA A ANTITABÁK


EUCALYPTUS
Eukalyptový éterický olej je známý svými výraznými anti- septickými účinky. Je vhodný při problémech s dýchacími cestami, při nachlazení, virózách, migrénách, osvěžuje a zvlhčuje vzduch, k rychlému osvěžení prostor, dezinfekci a neutralizaci nepříjemných pachů.

Objednat samostatně

LITSEA CUBEBA
Éterický olej z Litsey Cubeby je vhodný při únavě a stresu, pomáhá navodit pocit dobré nálady, harmonizuje mysl a nabíjí novou energii. Podporuje duševní svěžest a aktivuje myšlení. Pročišťuje ovzduší a je vhodný proti bakteriím a plísním.

Objednat samostatně

ANTITABÁK
Osvěžující kompozice esenciálních olejů rychle osvěžuje a pomáhá odstraňovat pachy nejen z kouření. Zanechává velmi příjemnou citrusovou vůni, která je vhodná při stresu i únavě a napomáhá ke zlepšení nálady. 

Objednat samostatně

 


Dostupnost

SklademCena

750.00 Kč


Způsob použití:
Éterický olej aplikujte přímo do zásobníku na vodu. Počtem střiků ovlivníte intenzitu vnímání aerosolu v místnosti. Nikdy však neaplikujte více jak 25 střiků na jeden plný zásobník vody. Éterický olej se dá používat i volně v místnosti.

Nebezpečí:
Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Zamezte přímému vdechnutí a kontaktu s kůží a očima. Dráždivé. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neskladujte v blízkosti tepelných zdrojů. Hořlavý. Nepoužívat vnitřně.

Objem:
3x 50 ml

Složení - Eucalyptus:
Alcohol Denat, Parfum*, Limonene**, *směs éterických olejů **součást éterických olejů

Složení - Litsea Cubeba:
Alcohol Denat, Parfum*, Citral**, Limonene**, Geraniol**, Linalool**, *směs éterických olejů**součást éterických olejů

Složení - Antitabák:
Alcohol Denat, Parfum*, Limonene**, Linalool**, Citral**, Geraniol**, Citronellol**, *směs éterických olejů
**součást éterických olejů

Antitabák obsahuje:
lemongrass olej, olej růžové dřevo, eukalyptový olej, levandulová silice, citroník, pomerančovník, citronový olej.

Nebezpečí - Eucalyptus:
Eukalyptový olej. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Nebezpečí - Litsea Cubeba:
Litsea Cubeba Oil. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.Složení: Alcohol Denat, Parfum*, Citral**, Limonene**, Geraniol**, Linalool**, *směs éterických olejů**součást éterických olejů

Nebezpečí - Antitabák:
Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Spirion pomáhá

Značka SPIRION je tady především proto, aby pomáhala čistit vzduch od všech negativních látek, které škodí lidskému zdraví. Ale pomáhat se dá i dobrým skutkem.

Ve spolupráci s Nadačním fondem KAPKA NADĚJE jsme se rozhodli věnovat dvě čističky vzduchu SPIRION K05B na plicní oddělení KLINIKY DĚTSKÉHO LÉKAŘSTVÍ Fakultní nemocnice Ostrava.

Jsme samozřejmě velice rádi, že náš dar byl přijat s tak velkou radostí a bude pomáhat na těch nejvíce exponovaných místech Kliniky.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace